Przedszkolaki odwiedziły naszą szkołę

Opublikowano: środa, 13, styczeń 2016

W listopadzie grupa 4-5 latków oraz w grudniu grupa 5-6 latków z Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach gościła w naszej Świetlicy. Przedszkolaki przybyły wraz ze swoimi wychowawczyniami, aby zobaczyć naszą szkołę oraz świetlicę. Dzieci odbyły „spacer po szkole”, podczas którego obejrzały: sale lekcyjne, salę zabaw, sekretariat, gabinet Pani Dyrektor, stołówkę, salę gimnastyczną, gabinet pani pedagog, gabinet przyrodniczy, gabinet higienistki, sale informatyczną i oczywiście świetlicę. Przedszkolaki najbardziej zachwycone były salą zabaw oraz gabinetem przyrodniczym.
W Nowym 2016 Roku ponownie zagoszczą u nas, by uczestniczyć w zajęciach, przygotowanych przez nauczycieli świetlicy.

Artykuł przygotowała: Anna Krakowska - Wierzbik