Przedstawienie Teatru Szkolnego 36

Opublikowano: środa, 23, grudzień 2015

22 grudnia 2015 r. odbyła się prapremiera przedstawienia Teatru Szkolnego 36. Spektakl na podstawie scenariusza pani Jadwigi Witek wyreżyserowany został na poniedziałkowych zajęciach teatralnych prowadzonych przez duet Witek/Zych. Oprawę plastyczną przygotowała pani Jolanta Rybka.
Dziewięcioro dzieci opowiedziało krótką historię o tym, jak Anioł założył się z diabłem o to, że będzie lepiej. Dzieci pod wpływem anielskiego dobra z istot agresywnych, leniwych i obrażalskich przeistoczyły się w ruzumne, miłe i kulturalne osoby. Diabeł przegrał zakład, został wypędzony, a przedtem oddał swój bilet na wymarzone wyspy Aniołowi, bo to on zasłużył sobie na prawdziwy wypoczynek.
Przedstawienie zakończyło się wpólnym ubieraniem choinki, kolędowaniem i składaniem życzeń. Zrobiło się naprawdę świątecznie...
A przedstawienie bardzo podobało się i dorosłym, i dzieciom.

Artykuł przytotowała: Iwona Zych