Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej - 13.10.2015 r.

Opublikowano: piątek, 16, październik 2015

14 października ustanowiono Dniem Edukacji Narodowej. Tego dnia swoje święto mają wszyscy pracownicy oświaty. W naszej szkole uroczysta akademia z tej okazji miała miejsce 13 października 2015 r. w sali gimnastycznej. Akademię dla starszej grupy wiekowej przygotowali uczniowie klas: Va oraz Vb ze swoimi wychowawczyniami paniami Katarzyną Karczewską oraz Ewą Gutkowską, zaś akademię dla młodszej grupy wiekowej pani Ewa Harasimowicz wraz z klasą IIc.

Jednak najważniejszą częścią tego wspólnego spotkania było przemówienie pani Dyrektor mgr Doroty Pankiewicz, która wręczyła wyróżnionym nauczycielom nagrody. Podziękowania za swoją pracę usłyszeli nauczyciele również od Samorządu Szkolnego. Akademia przebiegała w miłej i życzliwej atmosferze.

Redaktor tekstu: Ewa Gutkowska, Katarzyna Karczewska