Dzień Sportu - 23 czerwca 2015 r.

Opublikowano: środa, 24, czerwiec 2015


W dniu 23 czerwca 2015 roku odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Niestety z powodu braku odpowiedniej pogody, rozgrywki odbyły się na sali gimnastycznej. Dzień sportu rozpoczął się wspólnym zgromadzeniem na sali na którym uczniowie dowiedzieli się jak będzie wyglądał harmonogram rozgrywek. Najpierw odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową, po kolei w poszczególnych rocznikach, a po zakończeniu piłki siatkowej, odbyła się piłka nożna również w poszczególnych rocznikach. Rozgrywki odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze, uczniowie kibicowali swoim klasom, przez co zawody były dla uczniów pełne emocji i wrażeń. Kolejny Dzień Sportu w naszej szkole możemy uważać za udany,nawet mimo niesprzyjającym w tym roku warunkom atmosferycznym.