Opublikowano: wtorek, 01, czerwiec 2021

1 czerwca 2021 – Piżama StyleJ

Dzień Dziecka to bardzo radosne święto! A co może być bardziej radosnego niż dzień w ulubionej piżamie?! Dlatego właśnie pod hasłem „Piżama Style”, świętowaliśmy dzisiaj ten wyjątkowy dzień w SP nr 36 w Katowicach. Samorząd Uczniowski wybrał najlepiej „wystylizowaną piżamowo” klasę – okazuje się, ze najbardziej postarali się uczniowie klasy 4a – Gratulacje!!! Wyróżniono też trzy osoby, których kreacje były na swój sposób wyjątkowe:

Nadia P. z kl.4b, Michał S. z kl.6a i Jakub V. z kl.7b

Wszyscy uczniowie zostali też dziś poczęstowani zdrową przekąską - dziękujemy!!!!!!!

Mamy nadzieję, że dla wszystkich dzieci – tych mniejszych i tych nieco większych, był to naprawdę udany dzień, i że każdy się dziś uśmiechnął na widok naszych szkolnych super wystylizowanych „śpiochów”!!!!:)