Walentynki 2021

Opublikowano: poniedziałek, 15, luty 2021

Quiz walentynkowy

Te Walentynki obchodziliśmy głównie we własnych domach . Część z Was przesłała nam swoje walentynkowe zdjęcia, część miała walentynkowe godziny z wychowawcą a niektórzy rozwiązali też walentynowy quiz przygotowany przez nasz Samorząd Uczniowski.

Podsumowując wyniki, śmiało możemy stwierdzić, że doskonale wiecie kto jest patronem święta zakochanych – święty Walenty, i co jest symbolem tego dnia – definitywnie serce a nie np.: miśJ Ale już nie wszyscy wiedzieli, iż miłość od pierwszego wejrzenia symbolizuje jedna róża i tylko 38% wiedziało, że jest 3 Walentych, którzy w tym dniu świętują w kościele katolickim. Prawie połowa wie też, że 14 lutego jest także Dniem Chorych na Padaczkę.

Najlepszym, według Was miejscem na randkę, jest park lub restauracja, jeśli prezent na Walentynki to kwiaty i słodycze, a jako najbardziej romantyczny kraj, wskazaliście Francję. Generalnie Walentynki lubicie a świętujecie je w zależności od okolicznościJ

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie i mamy nadzieję, że dla wszystkich tegoroczne Walentynki były po prostu miłym dniem!!!