Darmowe warsztaty w ramach programu "Szkoła z Gigantami"

Opublikowano: sobota, 09, maj 2020

W ramach programu "Szkoła z Gigantami" organizowanego przez szkołę @Giganci Programowania zapraszamy Uczniów oraz Rodziców na darmowe warsztaty. Projekt ten został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

Informacja dla Uczniów:
Wszystkich naszych uczniów zapraszamy do zapisów na darmowe warsztaty z programowania. Młodsi uczniowie (9 - 12 lat) mogą wziąć udział w zajęciach z podstaw programowania w Scratch oraz tworzeniu aplikacji w App Inventorze. Starsi uczniowie natomiast będą mieli okazję do rozpoczęcia przygody z programowaniem w języku Python. Warsztaty są całkowicie bezpłatne i podzielone są na 2 grupy wiekowe (9-12 lat oraz 13-18 lat), dla których program został specjalnie dopasowany. Warsztaty będą prowadzone w formie webinaru. Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne (1,5 h).
Zapisów można dokonywać poprzez link:
https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl/app/SzkolaZGigantami

Informacja dla Rodziców:
Serdecznie zapraszamy również Rodziców naszych uczniów do udziału w bezpłatnym webinarze “Bezpieczny Internet Online”.
Będą to darmowe warsztaty adresowane specjalnie do rodziców. Podczas warsztatów nasi trenerzy edukują m.in. o tym, czym jest dark web oraz jak bronić się przed atakami hakerskimi.
Webinar odbędzie się w kilku terminach: 7.05., 11.05., 14.05, 21.05.
Zachęcamy do rejestracji poprzez stronę:
https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl/app/BezpiecznyInternet