"Nasi uczniowie w konkursach plastycznych"

W Szkole Podstawowej nr 51 zorganizowany został miejski konkurs plastyczny pod hasłem "MIASTO PRZYSZŁOŚCI", w którym II MIEJSCE zajęła uczennica naszej szkoły - ALEKSANDRA KACZMARSKA z klasy 7A.
ROZDANIE NAGRÓD odbyło się dnia 3.01.2018 r.w siedzibie szkoły, która organizowała konkurs.
W konkursie wzięło udział 21 katowickich szkół (otrzymano 70 prac), co tym bardziej daje naszej koleżance zaszczytne miejsce na podium.
Serdecznie gratulujemy!!!

W kolejnym - II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym- "MANGA PO POLSKU" także wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Rysunek miał przedstawiać jedną lub kilka postaci narysowanych w stylistyce mangi w ludowych lub historycznych strojach polskich. Tematyka była o tyle interesująca, iż wysłano prace naszych uczniów, którzy postanowili spróbować swych sił...

Anita Bekman