Konkurs języka angielskiego FOX

Dnia 28 lutego w naszej szkole odbył się ogólnopolski konkurs języka angielskiego FOX. Do konkursu przystąpiło 27 uczniów. Uczniowie podzieleni byli na dwie kategorie wiekowe: klasy III i IV to kategoria Kittens natomiast klasy V oraz VI to kategoria Bunnies. W tym roku uczniowie mierzyli się ze słownictwem dotyczącym zawodów, konkretnie zawód piekarz i związane z tym obszarem wyrażenia. Do opracowania była lektura pt.: Alladyn ( Kittens). Z kolei starsza grupa wiekowa przygotowywała się ze słownictwa związanego z budownictwem, a do przeczytania mieli książkę pt.: Robin Hood.
Uczniowie ocenili konkurs jako średnio trudny. Teraz nic nam nie pozostało jak tylko czekać na wyniki, których spodziewamy się w maju.
Trzymamy kciuki za naszych podopiecznych.

Julia Kokot
Ewa Gutkowska