Konkurs czytelniczy języka angielskiego

Dnia 7 marca odbył się w naszej szkole konkurs czytelniczy języka angielskiego. Rywalizowali między sobą uczniowie klas VI, gdyż konkurs nosił rangę konkursu szkolnego. Uczniowie zmagali się z dwoma tekstami. Pierwszy wymagał odpowiedzi na pytania dotyczące tekstu. Odpowiedzi należało udzielić pełnymi zdaniami. Kolejne zadanie również dotyczyło wnikliwej pracy z tekstem co miało prowadzić do rozwiązania zagadki kryminalnej. W tych konkurencji bezkonkurencyjny okazał się Maksymilian Polewka z klasy VI a, uzyskując maksymalną ilość punktów tj. 20. Natomiast uczennice z klasy VI b także nieźle poradziły sobie z zadaniami konkursowymi, a są to Maja Tkocz oraz Julia Kreja, które zasłużyły na wyróżnienia. Gratulujemy serdecznie!

Ewa Gutkowska
Julia Kokot