Konkurs plastyczny "Kolorowa ulica"

W listopadzie 2016 r. wychowawczyni Barbara Grzegorzewska ogłosiła klasowy konkurs plastyczny „Kolorowa ulica”. Wszyscy uczniowie klasy 2a wzięli udział w konkursie . Wspólnie postanowiliśmy, że wyboru najładniejszej pracy dokonają rodzice podczas listopadowego zebrania. Uczniowie wykonywali pracę na zajęciach pod czujnym okiem wychowawczyni. Samodzielnie zaprojektowali domy i zadecydowali o tym, jaką techniką zostaną wykonane. Prace były piękne, każda inna. Po zebraniu gotowych prac i zaprezentowaniu ich na tablicy dzieci oceniały, która praca ich zdaniem jest najładniejsza i dlaczego. Ósmego listopada odbyło się zebranie dla rodziców. Każdy rodzic uczestniczący w spotkaniu otrzymał kartkę, na której wypisał numer najciekawszej jego zdaniem pracy.
Dzieci z niecierpliwością czekały na ogłoszenie werdyktu. Okazało się, że najwięcej głosów otrzymała praca Igi. Iga otrzymała dyplom, skromną nagrodę i gromkie oklaski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom a szczególnie Idze.

Opracowała: Barbara Grzegorzewska