Konkurs "Mistrz Klawiatury"

Na przełomie maja i czerwca odbył się konkurs informatyczny pod hasłem: "Mistrz klawiatury". Jest to konkurs, który nie należy do najłatwiejszych... Uczniowie muszą nie tylko szybko, ale i bezbłędnie przepisać zadany tekst w określonym przez nauczyciela czasie. Tegoroczna edycja konkursu została przeprowadzona wśród klas V i VI. Wszyscy biorący udział w konkursie uczniowie wykazali się niesamowitą szybkością pisania.

Wyniki wśród uczniów klas szóstych:

I miejsce - Agata Radecka

II miejsce - Kinga Borkowska

III miejsce - Matylda Lipińska oraz Aleksy Szołtysek.

Na wyróżnienie zasługują również: Michał Okwieciński oraz Jacek Staszowski. Pragnę również dodatkowo pogratulować Matyldzie - Matylda uczestnicząc w konkursie miała jedną rękę unieruchomioną gipsem!

Wśród uczniów klas piątych wyniki kształtują się następująco:

I miejsce - Maja Tkocz

II miejsce - Julia Kreja

III miejsce - Jakub Stanik

oraz wyróżnienie otrzymuje Tomasz Guźdź.

Wszystkim uczniom dziękuję za udział w konkursie oraz serdecznie gratuluję uzyskanych wyników!

Opracowała: Aneta Rajda