SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 36:

OSIĄGNIĘCIA KLASY SPORTOWEJ IV „s”

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/16 uczniowie klasy IV sportowej uczestniczyli w rozgrywkach ligowych Orlik E1 prowadzonych przez Śl.Z.P.N. Podokręg Katowice. W 14 spotkaniach odnieśli dwanaście zwycięstw, jeden raz zremisowali i ponieśli tylko jedną porażkę. Na zakończenie rozgrywek, nasza drużyna zajęli pierwsze miejsce w lidze strzelając rywalom ponad 100 bramek, tracąc zaledwie 27. Nasza drużyna awansowała do ligi wyższej i na wiosnę będzie rywalizowała w czwartej lidze Orlik E 1.
Poza uczestnictwem w rozgrywkach ligowych, które dobywały się od początku września do 12 listopada uczniowie czwartej klasy brali również udział w dwóch turniejach zawodników U10 i U11
W pierwszym, grudniowym „Silesia Cup” chłopcy zajęli siódme miejsce, natomiast w styczniowym „Rodło Opole Cup” nasza drużyna zajęła piąte miejsce.

Oprawcował: Zbigniew Halicki

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE KLASY VI S - I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016:

1. V miejsce w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy
  2. I miejsce w rozgrywkach V Ligi Katowickiej
  3. II miejsce w Turnieju organizowanym przez MKS Będzin
  4. III miejsce w Turnieju organizowanym przez Concordię Knurów
  5. Awans do flisaków Mistrzostw Katowic w piłce nożnej.

Opracował: Sebastian Świat