Najlepsi uczniowie

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu w naszej szkole
w I półroczu roku szkolnego 2017/2018:

4a:

Zuzanna Drapacz
Weronika Waliczek
Maksymilian Polgar
Zofia Łęczycka
Marta Czakon
Mikołaj Korzeniowski
Aleksander Szczepański
Wiktor Wesołowski

4b:

Hanna Prażuch
Weronika Wasilewska
Agata Kozłowska
Zuzanna Bochenek
Małgorzata Lemanowicz
Zuzanna Orłowska
Magdalena Holik

 

4c:

Aleksandra Stożek
Zuzanna Bogus
Mateusz Hryciuk
Katarzyna Krywult
Antonina Zacher
Wiktoria Zając
Jadwiga Jankowska
Oliwia Rozwadowska
Antonina Kaleta
Nikola Randau
Paulina Syrzysko

 

5a:

Wiktoria Chrzęstek
Olga Wesołowska
Zuzanna Spychalska
Kamil Kurek

 

5b:

Antonina Garus
Anna Gwizdak
Zuzanna Sobczyńska
Hanna Sanetra
Piotr Sobczyński
Wiktor Pietrzyk
Marta Strychalska
Wiktoria Stychlerz
Wiktoria Więzik


6a:

Emilia Moskal
Paweł Seweryn
Kamila Kociołek
Alicja Seweryn
Amelia Pietkiewicz-Choromańska
Daniel Kónig
Marta Seweryn
Hanna Szynalska
Michał Lemanowicz
Jan Witański

 

6b:

Stanisław Rajm
Aleksander Błaszczyk
Julia Podlewska
Iwo Dziedzic
Paweł Gorzelak

 

6s:

Hubert Bożek
Mikołaj Chmielowski
Jordan Patel
Kacper Majewski
Tomasz Niedźwiecki 
Mateusz Chrobok 

 

7a:

Maksymilian Polewka
Aleksandra Kaczmarska
Ganczarczyk Kamil

 

7b:

Julia Kreja
Wiktoria Kluza 
Maja Tkocz

 

Oddział gimnazjalny 2a:

Adela Gamrat
Pola Żydek
Małgorzata Krasoń
Jacek Staszowski
Barbara Wyszomirska

 

Oddział gimnazjalny 2b:

Barbara Krywult 
Filip Kopeć 
Dorota Korek
Wiktoria Stawowczyk 
Łukasz Dragon 
Karolina Heller 
Marika Machulik
Joanna Pochopień 
Piotr Roterman

 

Oddział gimnazjalny 2c:

Maciej Piętka
Bartosz Kukowka
Marcel Karcz 
Kacper Żywot 

 

Oddział gimnazjalny 2d:

Julia Pałęga
Grzegorz Urbański
Jessica Sobczyk
Jakub Wróblewski
Anna Widawska
Anna Chmielewska
Monika Sowa
Piotr Skała

 

Oddział gimnazjalny 3a:

Szymon Garus
Martyna Gontarz
Wiktoria Hańska
Zuzanna Kokocha
Zuzanna Piotrowska
Natalia Tarnawska
Kajetan Tomaszewski
Anna –Alicja Wojtan

 

Oddział gimnazjalny 3b:

Magda Wójtowicz
Klaudia Mudy
Aleksandra Konopka
Julia Piecha
Daria Pisarczyk
Sandra Gruszka
Alicja Zielińska
Marta Pawłowska

 

Oddział gimnazjalny 3c:

Łukasz Janik
Jakub Szmit
Szymon Urbanowicz

 

Oddział gimnazjalny 3d:

Paulina  Głombik
Weronika Syrkiewicz
Kamila Gzyl
Anna Rażniewska
Sergiusz Wojciechowski
Jakub Ptaszny
Julia Szablicka
Hanna Plewnia
Dominika Blicharska