Nasza Kadra

Dyrekcja

 

dyrekcjaszkolym
Dyrektor
mgr Dorota Pankiewicz
wicedyr
Wicedyrektor
mgr Elżbieta Machelska

  Wicedyrektor
mgr Justyna Franczak


Dyrekcja przyjmuje uwagi, rady, skargi oraz wnioski:

poniedziałek od 10:00 do 16:00
wtorek od 9:00 do 14:00
środa, czwartek, piątek od 9:00 do 14:00


 


 

Nauczyciele

Terminy indywidualnego spotkania z nauczycielami proszę ustalać telefonicznie w sekretariacie szkoły
tel. 32 258 35 18

mgr Aleksander Adamus wychowanie fizyczne
mgr Joanna Balicka technika
mgr Magdalena Bednarska wychowanie fizyczne
mgr Anita Bekman plastyka/ technika
mgr Bożena Biernacka - Orszulik religia
mgr Justyna Binder edukacja wczesnoszkolna
mgr Ewa Błeszyńska bibliotekarz
mgr Beata Borek - Wojciechowska edukacja wczesnoszkolna
mgr Aleksander Bremer informatyka
mgr Barbara Dobosz religia, wychowawca świetlicy
mgr Agnieszka Dragan rewalidacja
mgr Barbara Duchowicz edukacja wczesnoszkolna
mgr Wioleta Figura język polski
mgr Justyna Franczak wicedyrektor/biologia
mgr Iwona Fritz pedagog
Karolina Golus edukacja wczesnoszkolna
mgr Barbara Grzegorzewska edukacja wczesnoszkolna
mgr Ewa Gutkowska język angielski
mgr Zdzisław Halicki wychowanie fizyczne
mgr Ewa Harasimowicz edukacja wczesnoszkolna
mgr Bogusław Harla religia/etyka
mgr Dominika Jędzura edukacja wczesnoszkolna
mgr Marcin Jucha wychowawca świetlicy
mgr Mateusz Jurasz wychowanie fizyczne
mgr Katarzyna Karczewska matematyka
mgr Marzena Karczmarzyk bibliotekarz
mgr Katarzyna Kempny język polski
mgr Julia Kokot język angielski
mgr Danuta Konca język angielski
mgr Anna Krakowska - Wierzbik kierownik świetlicy
mgr Magdalena Liszka język polski
mgr Iwona Lounis matematyka
mgr Elżbieta Machelska wicedyrektor/ matematyka
mgr Oliwia Małek wychowawca świetlicy
mgr Paweł Miksztal informatyka
mgr Maciej Molicki informatyka
mgr Małgorzata Nicia język niemiecki
mgr Małgorzata Niewiadomska język niemiecki
mgr Katarzyna Nowak język polski
mgr Violetta Nowak język angielski
mgr Renata Orłowska współorganizujący/ wychowawca świetlicy
mgr Dorota Pankiewicz dyrektor/ matematyka
mgr Renata Polańska psycholog/ doradca zawodowy
mgr Jolanta Prusek matematyka
mgr Aneta Rajda informatyka, technika
mgr  Aleksandra Rams-Gala matematyka
mgr Jolanta Rybka przyroda
mgr Małgorzata Sadowska edukacja wczesnoszkolna/ etyka
mgr Danuta Sikora chemia
mgr Eugeniusz Smolicha wychowanie fizyczne
mgr Iwona Smuła język angielski
mgr Anna Sobolewska edukacja wczesnoszkolna
mgr Mariola Staszowska wychowawca świetlicy
mgr Karina Stępkowska edukacja wczesnoszkolna
mgr Marta Synowiec język niemiecki
mgr Aneta Szostok pedagog
mgr Krystyna Szumowska-Jaszcza język polski
mgr Anna Szymczak punkt katechetyczny
mgr Marek Szymiński wychowanie fizyczne
mgr Magdalena Tamowska muzyka
mgr Robert Taraszkiewicz wychowanie fizyczne
mgr Dorota Trzepałka wychowanie fizyczne
mgr Agnieszka Wiąckowska - Siwek współorganizujący/ wychowawca świetlicy
mgr Barbara Wilczak historia
mgr Aleksandra Witek  biologia
mgr Jadwiga Witek muzyka, plastyka, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Maria Wybieralska historia/ etyka
mgr Dorota Zabielska wychowanie fizyczne/ edukacja dla bezp.
mgr Agnieszka Zamorska historia
mgr Radosław Zaucha geografia
mgr Elżbieta Zinek bibliotekarz
mgr Iwona Zych język polski