Występ "Muzycznie w świetlicy przez cały rok"

Opublikowano: środa, 01, czerwiec 2016

Dnia 20 maja 2016r. odbył się w naszej szkole występ dla dziadków i rodziców pod hasłem „Muzycznie w świetlicy przez cały rok”.
Zaproszonym gościom zaprezentowały się dzieci uczęszczające do świetlicy, z klas: Ia i Ib, które uczestniczyły w prowadzonych przez cały rok zajęciach muzyczno - ruchowych. Popis obejmował układy taneczne do piosenek „Zawsze razem”, „Chodźmy do parku”, „Podwórkowa piłka nożna”, „Imieniny Ziemi”. Mali artyści zagrali również na instrumentach perkusyjnych tworząc swoisty akompaniament do utworu „Taniec staroangielski”.
Widowisko uświetnili laureaci /etapu szkolnego i miejskiego/ Okręgowego Konkursu Recytatorskiego „Mały OKR 2016”: Adam Henc kl.Ib, Weronika Wasilewska kl.IIb, Weronika Drożdż kl.IVa, Amalia Krajczok kl.IVb, Maksymilian Polewka kl.Va, Julia Kreja kl.Vb. Po występie odbył się słodki poczęstunek. Artyści otrzymali gromkie brawa.
To było miłe i sympatyczne spotkanie.
Imprezę przygotowali wychowawcy świetlicy: mgr Barbara Dobosz, mgr Mariola Staszowska, mgr Marcin Jucha.
OPRACOWANIE: mgr Mariola Staszowska.