WARSZTATY JĘZYKOWE W GOETHE - INSTITUT W KRAKOWIE

Opublikowano: wtorek, 24, kwiecień 2018

Dnia 13 kwietnia uczniowie klas II gimnazjum wyjechali na warsztaty językowe do Goethe-Institut w Krakowie. Były to zajęcia inne niż wszystkie - bez książek, długopisów czy zeszytów. Celem była intensywna nauka języka niemieckiego, prowadzona przez native speakers, połączona z ruchem i świetną zabawą. Prowadzący zaoferowali nam bardzo urozmaicony program edukacyjny - blok gier planszowych, karcianych oraz animacji językowych. Nasi uczniowie bardzo aktywnie brali udział w zajęciach, poznali nowe słownictwo z różnych zakresów tematycznych oraz doskonale wywiązywali się z wszystkich powierzonych im zadań. Udział w warsztatach był dla nich okazją do posługiwania się językiem niemieckim i motywacją do dalszej nauki.

OPRACOWAŁA: Marta Synowiec