Odwiedziny w Domu Parafialnym

Opublikowano: poniedziałek, 08, styczeń 2018

Dnia 20 grudnia 2017r. uczniowie klas 2a,2b,2d,3b i 3d odwiedzili Dom Parafialny przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Koszutce, gdzie brali udział w spotkaniu seniorów oraz Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Bogucicach. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali przygotowane kolędy oraz piosenki świąteczne i obdarowali Seniorów oraz Pacjentów i Personel Szpitala własnoręcznie wykonanymi kartkami świątecznymi oraz słodkimi wypiekami.

Wzajemnym serdecznościom oraz celebrowaniu świątecznej atmosfery nie było końca. Spotkanie z drugim człowiekiem, który bezwarunkowo obdarowuje uśmiechem, ciepłem i najlepszymi życzeniami jest pięknym doświadczeniem. Mieliśmy niesłychaną przyjemność tego doświadczyć, czego w Nowym Roku życzymy Wam wszystkim!