Projekt etwinning 2016

To już kolejny rok naszej przygody z projektem etwinning! W tym roku zaczynamy od bardzo wdzięcznego tematu – a mianowicie naszych wspomnień z wakacji. Nasza szkoła podjęła kolejne wyzwanie i dołączyła do projektu pt. My summerholiday! Pisząc swoje wakacyjne historie i czytając opowieści innych, będziemy odkrywać wspaniałe zakątki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Dowiemy się również, gdzie wyjeżdżają nasi rówieśnicy m.in ze Słowacji, Albanii i Czech. Zebrane informacje posłużą nam do stworzenia wspólnej mapy wakacyjnych podróży - a to wszystko na naszej szkolnej gazetce i stronie etwinning. Przy okazji zmierzymy się z czasem Past Simple i nieco odświeżymy swoją pamięć na temat czasowników nieregularnych!
A oto niektóre z naszych prac!

Opracowała: Ewa Gutkowska