Warsztaty plastyczne – BWA

Opublikowano: wtorek, 19, listopad 2013

W tym roku szkolnym kontynuujemy wyjścia na warsztaty plastyczne połączone z ekspozycją muzealną do Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach.
Dnia 18 listopada  grupa uczniów z klasy II b, Ia oraz IIIc  wraz z wychowawcami – p. Anią i p. Agnieszką  wybrała się na te zajęcia plastyczne. Na początku zwiedziliśmy aktualną wystawę, której temat nawiązywał do brazylijskich portretów ludzkich wykonanych przez artystów z Francji. Po czym zabraliśmy się do pracy twórczej. Zostaliśmy podzieleni na grupy 4,5 osobowe i wspólnie rozpoczęliśmy tworzenie. Powstały bardzo ciekawe i oryginalne prace. Za kilka tygodni znów wybierzemy się do Galerii Sztuki Współczesnej by znów zwiedzić aktualną wystawę oraz rozwijać swoje zdolności plastyczne.