Warsztaty plastyczne – szkolenie dla wychowawców świetlic

Opublikowano: poniedziałek, 02, grudzień 2013

Po raz kolejny nasza świetlica w listopadzie organizowała warsztaty plastyczne dla wychowawców katowickich świetlic. Zajęcia te jak co roku cieszyły się ogromnym powodzeniem i już po kilku dniach brak było wolnych miejsc. Tematem tegorocznych zajęć były „Papierowe ozdoby bożonarodzeniowe”. Przybyli na nie nauczyciele wraz z metodykiem ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej, którzy mogli obejrzeć ozdoby przygotowywane na kiermasz świąteczny.
Uczestnicy warsztatów wykonywali m.in. przestrzenne choinki, gwiazdki i aniołki wykonane techniką quillingu, kokardki zwijane na widelcu. Za rok ponownie zaprosimy innych nauczycieli, by mogli podziwiać cuda bożonarodzeniowe jakie wykonujemy.
W tym roku również nauczyciele pracujący w naszej świetlicy zorganizowali świąteczne warsztaty plastyczne dla nauczycieli Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach, które to odbyły się w tamtejszej placówce.