Pomagamy jak umiemy

Opublikowano: sobota, 29, luty 2020

27 lutego 2020r. nasza szkoła włączyła się do akcji „Podaruj trochę ciepła”. Akcję zorganizował klub Młodzieżowy Gniazdo, w ramach projektu: „Śląska Młodzież Solidarna w Działaniu”. Tego dnia każdy mógł przynieść do szkoły czapki, szaliki i rękawiczki, które nam nie są już potrzebne a dla innych będą dużym wsparciem w chłodne dni, których ciągle jeszcze nie brakuje.

Każdy kto przyniósł ten drobny podarunek, został poczęstowany słodyczami przygotowanymi przez młodych ludzi, którzy wymyślili i przeprowadzili tą akcję. Dzięki niej wsparcie dostaną osoby bezdomne z Katowic. Gratulujemy inicjatywy i już dziś deklarujemy chęć włączenia się w kolejne działania tego typu. Nie bądźmy obojętni i pomagajmy na miarę naszych możliwości! Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tych działań.

Opracowała: Iwona Smuła