Żyj kolorowo!

Opublikowano: sobota, 29, luty 2020

Nie od dziś wiadomo, że kolory mają wpływ na nasze samopoczucie i od tego jaki kolor wybieramy w naszym ubiorze danego dnia, zależy jaki to będzie dzień. W SP 36 postanowiliśmy, że zanim rozpoczniemy czas wielkiego postu, zaszalejemy nieco z kolorami i zaproponowaliśmy naszym uczniom „Dzień Kolorów”. Przewodniczący klas wylosowali kolor dla swoich koleżanek i kolegów. Celowo zrezygnowaliśmy z koloru białego i czarnego, chcieliśmy bowiem aby w szkole zapanowała miła, „kolorowa” atmosfera i aby tego dnia wszyscy mieli powód do chociaż jednego uśmiechu.

Wtorek 25 lutego był dzięki tej akcji, najbarwniejszym dniem roku szkolnego! Mamy nadzieję, że Wam się podobało i że jesteście gotowi na kolejne wyzwania – Samorząd ma już plan na kolejne, niestandardowe „dni”, a Wy będziecie mieć okazję po raz kolejny udowodnić, że jesteście niestandardową społecznością szkolną! :)

Opracowała: Iwona Smuła