Karnawałowo...

Opublikowano: wtorek, 18, luty 2020

W karnawale organizowane są bale. Najpopularniejsze karnawałowe spotkania odbywają się we Włoszech, w Wenecji, w Chorwacji w Rijece czy w Brazylii w Rio de Janeiro. Wszystkie są związane z muzyką, dobrą zabawą i pięknymi kostiumami. W naszej szkole też postanowiliśmy zorganizować bal kostiumowy – no bo kiedy jak nie właśnie teraz?! Uczniowie klas IV-VI dali się ponieść swojej fantazji i pojawili się w poniedziałek 10 lutego 2020r., w niesamowitych przebraniach. Zabawa, kiedy masz na sobie kostium, staje się jeszcze lepsza! Wszyscy się uśmiechają i podziwiają swoje stroje. U nas pod koniec zabawy, wybraliśmy uczniów, których przebrania wydały nam się najbardziej oryginalne i wyróżniające się w tłumie. Osoby te zostały obdarowane słodkimi niespodziankami.
Mamy nadzieję, że „Bal Karnawałowy” podobał się wszystkim uczestnikom i że powtórzymy go za rok!!!