KOCHANI UCZNIOWIE!!!

Opublikowano: piątek, 03, kwiecień 2020

KOCHANI UCZNIOWIE!!!
W obecnej sytuacji, w walce z koronawirusem najwięcej zaangażowania, poświęcenia i odwagi wykazują pracownicy Służby Zdrowia. To oni: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i inne osoby pracujące w szpitalach bezpośrednio pomagają, leczą i ratują osoby chore, zakażone tym groźnym dla zdrowia i życia wirusem.

Myśląc o ich obecnym trudzie, chcemy już dziś pomyśleć o wdzięczności za to co robią. W ramach podziękowań za ich ciężką służbę, proponujemy wykonanie „Kartek z podziękowaniem…”. Po zakończeniu okresu zawieszenia pracy szkoły, wyślemy nasze kartki do śląskich szpitali.

Uwaga! Pamiętajcie, że to prezent!

Kartki:
- muszą być estetyczne,
- muszą się zmieścić w małe koperty pocztowe
- powinny zawierać treść:

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
ZA POŚWIĘCENIE I TRUD WŁOŻONY
W WALKĘ Z KORONAWIRUSEM
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 36 z Katowic

Wykonane kartki będziecie przynosić w pierwszych dniach po wznowieniu lekcji w szkole do gabinetu pedagoga i psychologa szkolnego.

P.S. Jeśli chcecie ozdobić Waszą kartkę własnoręcznie wykonanym "serduszkiem wdzieczności" z origami, wejdźcie na dysk szkoły "zdalna_sp36" do folderu "ogólne". Tam w folderze Świetlicowego Klubu Origami znajdziecie instrukcję jak takie serduszko wykonać. Część z Was już to potrafi bo robiła takie serduszka na zajęciach!

Przy okazji życzymy zdrówka
Uczniom i Rodzicom
Psycholog i Pedagog

Gorąco zachęcamy wszystkich Uczniów do WŁĄCZENIA  się w akcję - jesteśmy Inclusive School:))