Bezpłatne warsztaty z programowania - Koduj z gigantami

Opublikowano: środa, 11, wrzesień 2019

W związku z organizacją kolejnej edycji ogólnopolskiego wydarzenia Koduj z Gigantami zachęcamy uczniów do udziału w bezpłatnych warsztatach programowania, które odbędą się w ramach wydarzenia. Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. W poprzednich edycjach, które odbyły się w lutym 2019, we wrześniu 2018, lutym 2018 oraz wrześniu 2017 roku wzięło udział prawie 3500 uczniów z całej Polski. Obecna edycja odbędzie się w dniach 7-22.09.2019 r. w ponad 50 miastach w Polsce. W tym roku przygotowanych jest ponad 3500 miejsc dla uczniów.
Wydarzenie objęte zostało Patronatem Honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Patronatem Honorowym Prezydentów Miast, w których odbywać się będą Warsztaty.

Więcej informacji oraz zapisy na bezpłatne kursy można znaleźć pod poniższym linkiem: