Konkurs świąteczny

Opublikowano: sobota, 21, listopad 2020

Serdecznie zapraszamy uczniów klas III do udziału w konkursie pt. „Magiczne wiersze”.

Zadaniem uczestników jest napisanie opowiadania o tematyce świątecznej lub wykonanie pracy plastycznej do wybranego świątecznego wiersza. Wiersze można znaleźć pod linkiem: wiersze.

Wymagania pracy pisemnej:
Praca pisemna w formie opowiadania powinna posiadać tytuł, zawierać minimum 200 słów, preferowana forma drukowana.
Prace będą oceniane pod względem:
- zgodności z tematyką konkursu,
- stylistycznym, gramatycznym i ortograficznym.

Wymagania pracy plastycznej:
Wymagania techniczne - format A3, technika – dowolna płaska.
Prace oceniane będą pod względem:
a) zgodności pracy z tytułem wybranego wiersza,
b) estetyki pracy,
c) oryginalności.

Każda praca powinna zawierać – imię i nazwisko autora.
Prace plastyczne należy dostarczyć do sekretariatu szkoły w dni robocze w godzinach 8 -14 a prace pisemne – opowiadania świąteczne w formie drukowanej należy przesłać na adres e-mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Termin: do 30 listopada 2020r.

Najciekawsze prace zostaną przesłane do miejskiego etapu konkursu pt. „Magiczne wiersze”.
Na zwycięzców czekają nagrody i dyplomy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gorąco zachęcamy do uczestnictwa.

Opracowały:
                                                                            Mariola Staszowska