Zdalna szkoła + w Katowicach

Opublikowano: czwartek, 17, wrzesień 2020

OPIS na stronę internetową jednostki Zdalna Szkoła

Ulotka Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego

Opublikowano: czwartek, 03, wrzesień 2020

ulotka Koronawirus

Odbiór kart zdrowia

Opublikowano: wtorek, 01, wrzesień 2020

Szanowni Rodzice!

Karty zdrowia uczniów byłych klas ósmych będą wydawane w dniu 2 września 2020 roku (środa) od godziny 8.00 do godziny 15.00.

Do odbioru kart są uprawnieni rodzice lub opiekunowie prawni ucznia (za okazaniem dowodu osobistego).
W przypadku gdy rodzic ucznia nie może odebrać karty osobiście, a uczeń będzie kontynuował naukę w szkole na terenie Katowic, proszę o telefoniczny kontakt pod numerem 32 258 35 18 wew. 15.
Istnieje możliwość przekazania karty zdrowia bezpośrednio pomiędzy gabinetami pomocy przedmedycznej, w przypadku gdy nowa szkoła ma podpisaną umowę o świadczenia pielęgniarki szkolnej z Samodzielnym Publicznym Zakładem lecznictwa Ambulatoryjnego "Moja Przychodnia" w Katowicach.

Z poważaniem

higienistka szkolna

Barbara Prawik

Wspólny list MEN i GIS - aplikacja ProteGo Safe

Opublikowano: wtorek, 25, sierpień 2020

Szanowni Państwo!

Minister Edukacji Narodowej wraz z Głównym Inspektorem Sanitarnym kierują do rodziców uczniów list, w którym zachęcają do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe.

Z treścią listu można zapoznać się TUTAJ.

Bezpłatne warsztaty online z programowania dla dzieci i młodzieży

Opublikowano: środa, 13, maj 2020
Drodzy Uczniowie
 
Klub Młodego Programisty proponuje bezpłatne zajęcia ONLINE z nauki podstaw programowania dla uczniów klas 1-6 szkół podstawowych. Podczas cyklu 10 spotkań uczestnicy będą wykorzystywać bezpłatne aplikacje do programowania online, ale poznają również zasady programowania offline. Dzięki warsztatom uczestnicy zostaną w bezpieczny sposób wprowadzeni do świata IT. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy.
 
Poniżej link do zapisów:
 
 

Informacja na temat dożywiania

Opublikowano: wtorek, 07, kwiecień 2020

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach informuję, że w związku z czasowym ograniczeniem działania placówek edukacyjnych z powodu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, a co za tym idzie brakiem możliwości skorzystania przez dziecko/ucznia z posiłku istnieje możliwość przyznania na ten okres pomocy w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności.

 

Jeżeli rodzina chce skorzystać z pomocy w zmienionej formie należy skontaktować się z Terenowym Punktem Pomocy Społecznej MOPS Katowice właściwym ze względu na miejsce zamieszkania, celem telefonicznego złożenia wniosku.

 

http://www.mops.katowice.pl/node/3050

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Opublikowano: poniedziałek, 06, kwiecień 2020

Przypominamy, że od dnia 25 marca materiały edukacyjne dla uczniów nauczyciele umieszczają na Dysku Google. Linki do folderów poszczególnych klas nauczyciele wychowawcy przesłali Państwu poprzez dziennik elektroniczny.

Informujemy również, że od dnia jutrzejszego usunięta zostanie ze strony szkoły zakładka Baza wiedzy.

Ważny komunikat

Opublikowano: wtorek, 17, marzec 2020

Szanowni Państwo / Drodzy Uczniowie

Nauczyciele poszczególnych przedmiotów przygotowują materiały, które na bieżąco będą umieszczane i w miarę potrzeby aktualizowane na stronie internetowej szkoły w zakładce BAZA WIEDZY od poniedziałku - 16 marca 2020 r.

Materiały na razie będą miały charakter propozycji do wykorzystania przez uczniów, a nie obowiązkowych zadań do wykonania.

Kontakt z nauczycielami jest oczywiście możliwy przez pocztę Vulcana, w każdy dzień roboczy od 8.00 do 16.00.

Z poważaniem
Dorota Pankiewicz


Zawieszenie zajęć 12-25.03.2020 r.

Opublikowano: środa, 11, marzec 2020

zawieszenie na stronę