Jest taki dzień w którym radość wita wszystkich. Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski.

Opublikowano: poniedziałek, 23, grudzień 2019

Na ten dzień uczniowie czekali z niecierpliwością, ostatni dzień nauki, tuż przez świętami, 20 grudnia. Czas, w którym spotykamy się z kolegami, koleżankami i nauczycielami w nieco innym charakterze. Kiedy gasną wszystkie spory i jesteśmy dla siebie nieco milsi.

Był to również szczególny czas dla klas czwartych, które przed całą społecznością szkolną wystawiały jasełka. I choć tremy było co niemiara, bo to ich pierwszy występ przed tak szeroką publicznością, młodzi adepci sztuki teatralnej dali radę. Ogromnego wsparcia udzielili im uczniowie klas starszych, których popisy wokalne i muzyczne uświetniły występy. W świąteczny nastrój wprowadziła nas gra na skrzypcach i… no właśnie czy kiedykolwiek słyszeliście kolędy zagrane na ukulele (i to nie jednym?!).
Takie atrakcje tylko w SP36!

Opracowała: Katarzyna Kempny