Wycieczka do Krasiejowa

Opublikowano: czwartek, 01, czerwiec 2017

W dniu 25 maja 2017 roku klasy 4a i 4b odbyły wycieczkę do Krasiejowa. Pogoda rano nie zachęcała do jakichkolwiek podróży, ale dzieciaki były w rewelacyjnych nastrojach i to nas (wychowawczynie) bardzo podbudowało. Niepotrzebne okazały się nasze obawy o pogodę, gdyż na miejscu przywitało nas piękne słońce. Nasz pobyt zaczęliśmy od warsztatów, podczas których uczniowie prowadzili "wykopaliska". Po warsztatach udaliśmy się to Tunelu Czasu, który przeniósł nas do początków istnienia kuli ziemskiej. Następnie odbyliśmy spacer po parku pełnym dinozaurów. Gdy wróciliśmy ze spaceru przyszedł czas, aby posilić się troszkę i nabrać siły na wspinaczki na placu zabaw. Wycieczkę uważamy za bardzo udaną.

Maria Wybieralska
Julia Kokot

PS. Panie wychowawczynie są pod dużym wrażeniem pozytywnego zachowania wszystkich dzieci podczas wycieczki.(DZIĘKUJEMY DZIECIAKI)