Przedszkolaki z wizytą w świetlicy i szkole…

Opublikowano: poniedziałek, 29, październik 2018

W dniu 04.10.2018r. grupa 5-6 latków oraz 11.10.2018r. grupa 4-5 latków z Miejskiego Przedszkola nr 48 w Katowicach gościła w naszej świetlicy. Przedszkolaki przybyły wraz ze swoimi wychowawczyniami, aby zobaczyć naszą szkołę oraz świetlicę. Dzieci wraz z paniami Agnieszką i Oliwią oraz wychowawczyniami, odbyły „spacer po szkole”, podczas którego obejrzały: sale lekcyjne, salę zabaw, sekretariat, gabinet Pani Dyrektor, stołówkę, salę gimnastyczną, gabinet pani pedagog, pracownię biologiczno-chemiczno-fizyczną, gabinet pani higienistki, salę informatyczną i oczywiście świetlicę. Przedszkolaki najbardziej zachwycone były salą zabaw oraz salą związaną z przyrodą, w której mogły podziwiać różne ciekawe eksponaty oraz okazy. Niebawem ponownie zagoszczą u nas by uczestniczyć w zajęciach.

Opracowała: Anna Wierzbik
Zdjęcia: Oliwia Małek