Gala Sukcesów w programie Akademia Przyszłości

Opublikowano: niedziela, 24, czerwiec 2018

Dnia 16.06.2018r. odbyło się podsumowanie XV edycji Akademii Przyszłości. Uczniowie klas I, II i III, wolontariuszki oraz rodzice mieli okazję uczestniczyć w uroczystej Gali Sukcesów. Szkoła Podstawowa nr 36 Katowice świętowała swój pierwszy rok w programie, co sprawiło, że ten dzień była dla nas szczególnie ważny.

Na początku dzieci wraz z autorkami brały udział w grze terenowej w Parku Śląskim. Dzieci miały okazję wykazać się swoim sprytem, znajomością mapy oraz aktywnością podczas wykonywania zadań na każdym z punktów. Cała przygoda zakończyła się integracją wśród szkół podstawowych z Katowic, Sosnowca, Bielska-Białej, Rudy Śląskiej oraz Gliwic. Na koniec wszyscy uroczyście zostali nagrodzeni za udział w programie, dlatego słodkości, medali, dyplomów nie zabrakło. Mamy nadzieję, że medale będą przypominać wszystkim dzieciom o ich małych i dużych sukcesach osiąganych wspólnie ze swoim mentorem.

W imieniu wszystkich wolontariuszek dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 36 Katowice, Pani Annie Wierzbik, Rodzicom oraz ich dzieciom za udział w programie.