Wizyta przedszkolaków w świetlicy szkolnej…

Opublikowano: wtorek, 01, maj 2018

Dnia 27 kwietnia 2018 roku, w naszej świetlicy, po raz kolejny gościliśmy przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach. Wizyta rozpoczęła się od wysłuchania przez dzieci krótkiego opowiadania pt. „Mój przyjaciel ptaszek”, w którym była mowa jak ważna w życiu każdego z nas jest obecność przyjaciół. W końcu przyszedł czas na zajęcia przygotowane przez p. Anię i Oliwię. Na początku Pani Ania zadawała dzieciom różne zagadki dotyczące znajomości gatunków ptaków. Najbardziej jednak spodobała się naszym gościom zabawa w kole z chustą Klanzy.

Nie obeszło się również bez zajęć plastycznych. Dzieci wykonały pięknego ptaka – cudaka, z płyty CD oraz kolorowego papieru. Na zakończenie zajęć wykonano pamiątkowe zdjęcie i z dobrymi humorami, dzieci wróciły do przedszkola.

Opracowała: Anna Krakowska-Wierzbik
Zdjęcia: Oliwia Małek