Wielki sukces reprezentantów świetlicy szkolnej!

Opublikowano: środa, 10, marzec 2021

Dnia 3 marca 2021r. odbyła się kolejna edycja Miejskiego Konkursu Edukacyjnego dla świetlic szkolnych „Bajkowy Świat Europy” klas pierwszych, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 58 w Katowicach oraz Straż Miejską. Tegoroczne spotkanie było wyjątkowe, ponieważ odbyło się w formie online na platformie ZOOM. Przygotowane zadania konkursowe sprawdzały wiedzę na temat wybranych bajek i baśni oraz państw członkowskich Unii Europejskiej (hymny, stolice, flagi, potrawy, zabytki).

Nasza drużyna w składzie: Hanna Berkowska z kl.Ib oraz Ignacy Karaś z kl.Ic zdobyła pierwsze miejsce!

Reprezentanci, którzy przygotowywali się do konkursu w świetlicy szkolnej pod kierunkiem mgr Agnieszki Wiąckowskiej – Siwek i mgr Marioli Staszowskiej oraz z rodzicami w domu, wykazali się doskonałą znajomością bajek, informacjami o wybranych państwach, a także refleksem.
Konkurs był doskonale zorganizowany i poprowadzony przez Panią mgr Emilię Kaczoch oraz przedstawicielkę Straży Miejskiej w Katowicach.
Cieszymy się z Waszego sukcesu! Zachęcamy wszystkich do udziału w różnorodnych konkursach.

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY
mgr Agnieszka Wiąckowska – Siwek mgr Mariola Staszowska