DZIEŃ KROPKI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Opublikowano: wtorek, 20, październik 2020

Po raz kolejny w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Wpisał się on bowiem na stałe w kalendarium wydarzeń świetlicowych. Był to dzień odkrywania uczniowskich talentów ale także doskonały moment do rozbudzenia kreatywności. Motywem przewodnim była kropka. Kropki królowały na ubraniach uczniów i nauczycieli. Poznaliśmy historię Vashti oglądając film edukacyjny, jak i również czytając książkę „Kropka”. Wspólnie stworzyliśmy „Drzewo Talentów”. Rysowaliśmy swoje skojarzenia z kropką, łączyliśmy kropki, liczyliśmy kropki, wykonywaliśmy prace plastyczne, tańczyliśmy do tekstów piosenek z kropkami w rolach głównych itp.Wspólnie czytaliśmy interaktywną książkę „Naciśnij mnie”. Na boisku szkolnym zrobiliśmy kropkowy tor przeszkód.
Dzień Kropki sprawił wiele radości uczniom, jak i też nauczycielom. Był wspaniałą okazją do twórczych wyzwań.Po raz kolejny odkryliśmy, że nasza wyobraźnia i kreatywność nie mają granic. Za rok nie zapomnimy również o tym dniu.

Nauczyciele świetlicy