Dzień Bezpiecznego Internetu 2014

Opublikowano: wtorek, 11, marzec 2014

banner dbi2014b

Sprawozdanie z przeprowadzonej na terenie szkoły akcji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2014

Na terenie naszej szkoły akcja prowadzona była od dnia obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2014, czyli od 11 lutego do końca miesiąca. Podczas zajęć lekcyjnych uczniowie obejrzeli prezentację filmów: Sieciaki, 3-2-1 Internet, Gdzie jest Mimi? oraz przeprowadzone zostały pogadanki nt. bezpieczeństwa w Internecie.
Klasy młodsze zapoznały się z bohaterami prezentowanej kreskówki - Sieciakami - podczas serfowania po stronie sieciaki.pl.
Przeprowadzone zostały konkursy:
1. Konkurs plastyczny propagujący tematykę Bezpieczeństwa w sieci - dla uczniów klas 1-5,
2. Konkurs na plakat "Bezpieczeństwo w sieci" wykonany w programie graficznym Paint - dla uczniów klas 4 i 5,
3. Konkurs na wykonanie prezentacji w programie Power Point - również o tematyce prezentującej zasady bezpiecznego serfowania po zasobach Internetu.
Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych prac konkursowych naszych uczniów.