Samorząd świątecznie i choinkowo…

Opublikowano: środa, 18, grudzień 2019

Święta Bożego Narodzenia już w zasadzie depczą nam po piętach. To już naprawdę tylko kilka dni! Ten świąteczny, magiczny czas już unosi się w powietrzu, a świąteczna atmosfera wdziera się na szkolne korytarze i do klas. Najlepszym tego dowodem jest przepiękny wystrój szkolnych korytarzy i sal lekcyjnych. Wszędzie pojawiły się choinki, gazetki klasowe na temat świątecznych tradycji, kartki bożonarodzeniowe wypełniły tablice korkowe, z pracowni muzycznej słychać dźwięki popularnych kolęd, a w oknach pojawiły się kolorowe witraże tematyczne.

Ten nastój udziela się wszystkim, nie wyłączając  Samorządu Uczniowskiego, który z okazji Świąt złożył serdeczne życzenia pani dyrektor, wszystkim nauczycielom oraz pozostałym pracownikom naszej szkoły. Życzeniom towarzyszyły małe, symboliczne upominki – które mamy nadzieję znajdą swoje miejsce na choinkach! Czas oczekiwania zostanie zwieńczony wigiliami klasowymi i szkolnymi Jasełkami.
Wszystkim życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2020!!!
Samorząd Uczniowski SP 36