Święty zawsze uśmiechnięty...

Opublikowano: piątek, 06, grudzień 2019


A do tego rozdaje prezenty! No i generalnie to na wszelkie sposoby próbuje się do nas dostać w okresie od 6 do 24 grudnia! Parkuje saniami na balkonach, próbuje wejść do salonu przez komin, przysiada na parapetach, a wszystko po to, żeby sprawić nam radość. Bo przecież to, że był, poznajemy po prezentach, które zostawia pod łóżkiem, pod poduszką, pod choinką, a czasami po prostu kładzie je na stole.

No w każdym razie, każdy go kojarzy chociaż nie każdy ma okazję się z nim zobaczyć. Zazwyczaj zdolność widzenia tego jegomościa, zanika z wiekiem... Ale u nas w szkole, w piątek 6 grudnia 2019r. wszyscy Go widzieli oczywiście! Przybył do nas przed południem z całą swoją wesołą świtą i każdego obdarował czymś słodkim. Z Mikołajem w na szkolnych korytarzach pojawili się: pani Mikołajowa, aniołek i diabełek, elfy i choinka! Każdy kto chciał mu pokazać, że jest gościem bardzo mile widzianym, założył na głowę charakterystyczną czerwoną czapkę – bardzo Mu się to spodobało... Oj lubimy takie wizyty, bo lubimy Świętego Mikołaja! I mamy nadzieję, że do każdego do domu też zajrzał!!!
A oprócz wizyty Świętego Mikołaja, mieliśmy też możliwość zaśpiewać anglojęzyczne hity świąteczne, takie jak: „Merry Christmas everyone” czy „Last Christmas” i zrobić sobie wspólne, mikołajkowe zdjęcie. To był bardzo miły piątek w SP 36!