Szlachetne serca

Opublikowano: piątek, 06, grudzień 2019


Szlachetne serca mają szlachetni ludzie. Człowiek szlachetny to ktoś uczciwy, bezinteresowny i wspaniałomyślny. Jakże miło nam stwierdzić, że takich osób w społeczności naszej szkoły jest naprawdę wiele! Odzew na tegoroczną akcję „Szlachetna Paczka”, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. 

Spisaliśmy się na medal – a w zasadzie to Państwo spisaliście się na medal! W przeciągu kilku dni, zdołaliśmy zgromadzić wszystko, co było potrzebne, aby sprawić, że ten nadchodzący świąteczny czas będzie dla kogoś magiczny. A przecież potrzeby osoby, którą obdarujemy, były naprawdę skromne, wręcz przyziemne, wprawiły nas wszystkich w lekkie zakłopotanie – bo potrzeba było głównie żywności, środków czystości i podstawowej odzieży. I udało się, udało się na tyle, że nasza paczka składa się tak naprawdę z 8 części i zawiera też kilka niespodzianek, które mamy nadzieję , przywołają uśmiech, radość i sprawią, że ktoś ciepło o nas pomyśli.
Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna za hojność, za dobro i za szlachetne serce. Po raz kolejny, razem zrobiliśmy coś dobrego.