Mam marzenie...

Opublikowano: piątek, 06, grudzień 2019

Marzenia, te realne i te nie do spełnienia, na szczęście są za darmo i każdy może je mieć. Marzenia odzwierciedlają nasze najbardziej skrywane pragnienia, przychodzą nam na myśl i chodzą nam po głowie. Niektóre z nich udaje nam się zrealizować, a inne są tylko po to, żeby były i żeby można się w nich zatopić, kiedy tylko przyjdzie nam ochota albo kiedy nam troszkę źle, albo kiedy jest nudno, albo może trudno.

Marzenia choć często bywają abstrakcyjne, poprawiają nam nastrój i dają pozytywną energię. A jeśli marzeniem chorych dzieci jest aby ktoś napisał do nich list – to w zasadzie każdy może takie proste i jednocześnie piękne, marzenie spełnić. „Marzycielska Poczta” – to strona internetowa gdzie można znaleźć profile dzieci, do których można napisać. Tak też zrobiliśmy w środę 4 grudnia 2019r. Pisanie listów nie kosztowało nas prawie nic, a sprawiło naszym wolontariuszom prawdziwą frajdę. I tylko szkoda, że nie będziemy mogli zobaczyć reakcji adresatów, ale wierzymy, że się ucieszą i że spełniliśmy ich małe marzenie. Na kolejną edycję pisania listów zapraszamy większą ilość uczniów!!!  Ogłoszeń szukajcie na tablicy Samorządu Uczniowskiego i Koła Charytatywno – Wolontariackiego.