Dzień Chłopaka – niezła draka…

Opublikowano: wtorek, 15, październik 2019

30 września jak co roku swoje święto mieli chłopcy. Nie mogliśmy więc przejść nad tym dniem obojętnie. Już kilka dni wcześniej wszystkie dziewczyny z klas IV-VIII miały okazję oddać głos na kolegów, którzy wydawali im się odpowiednimi kandydatami w następujących kategoriach:
Szkolny „Przystojniak”,
Szkolny „Strongman”,
Szkolny „Mądrala”,
Szkolne „ Ładne Oczy”,
Szkolny „Śmieszek”,
Szkolny „Ping Pong Master”,
Szkolny „Dres”

W poniedziałek 30 września 2019 r. bawiliśmy się razem na dwóch przerwach. Na pierwszej z nich mogliśmy zobaczyć czy chłopcy poradzą sobie z zaplataniem warkoczy. Było z tym różnie, ale dali radę, generalnie gratulujemy zarówno biorącym udział w konkursie jak i dziewczynom, które zdecydowały się „użyczyć” swoich włosów – niestety nie obyło się bez artystycznych „kołtunów”! Wygrał uczestnik, który zaplótł najładniejszy warkocz w najkrótszym czasie. Kolejna konkurencja to „Tajemnicze przedmioty” – czyli losowanie gadżetów uznawanych za typowo damskie i odgadnięcie do czego służą. I tutaj nie obyło się bez dopingowania swoich faworytów i radosnego śmiechu całej sali. Druga przerwa to wręczenie dyplomów, szarf i koronacja zwycięzców piątkowego głosowania. I tutaj też były niespodzianki! Okazało się, że w kategorii „Strongman”, wygrał  lubiany przez wszystkich nauczyciel...
Uczniom bardzo spodobała się nowa forma świętowania, dlatego też z niecierpliwością czekamy już na jej „damską” odsłonę z okazji Dnia Kobiet!

Opracowała: Iwona Smuła