Szlachetna paczka 2018

Opublikowano: poniedziałek, 10, grudzień 2018

Ślemy serdeczne podziękowania na ręce rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów naszej szkoły, którzy niczym prawdziwi mikołajowie przekazali nam dary dla naszej potrzebującej rodziny.

Niezmiernie nas cieszy, że los, trudna sytuacja drugiego człowieka nie jest Wam obojętna i po raz kolejny zorganizowaliśmy zbiórkę środków czystości, pielęgnacyjnych i higienicznych oraz jedzenia i przyborów szkolnych, jak również ubrań dla wybranej przez nas rodziny.
My z kolei postaraliśmy się, że nasza paczka trafiła do wolontariusza w sobotę 09.12, a stamtąd trafi już bezpośrednio do wybranej przez nas rodziny.
Dziękujemy Wam za Wasze wrażliwe serca, bezinteresowność, dobroć i chęć niesienia pomocy. To właśnie dzięki Wam i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób nas wspierają, możemy pomagać i działać na wielu płaszczyznach.

„Skrzydła wyrastają tylko wtedy, kiedy się biegnie ku bliźniemu”.

Opracowała:
Katarzyna Karczewska