III tydzień półkolonii letnich

Opublikowano: poniedziałek, 16, lipiec 2018

Mijają wakacje.

Trzeci turnus półkolonii rozpoczął się piękną, wakacyjną pogodą. Zabawy na basenie lekko nas schłodziły. Potem miło spędziliśmy czas na placu zabaw, zajadając się lodami.

Wycieczka do Stacyjkowa okazała się strzałem w 10 - tkę. Żywa lekcja historii o czasach średniowiecza przybliżała nam jak dawniej żyli ludzie, a w parku liniowym szaleństw nie było końca. Piękno przyrody, parku krajobrazowego podziwialiśmy podczas przejażdżki kolejką wąskotorową.

Wycieczka do ZOO była atrakcją dla dzieci. Zwierzęta i te duże i te małe wywoływały uśmiech na naszych twarzach. W dolinie dinozaurów dzieci zrobiły sobie sesję zdjęciową.- pozowały na ich tle.

W piątek 13 -go obejrzeliśmy super film - „Iniemamocnych 2”. Tym miłym akcentem zakończyliśmy ostatni tydzień Półkolonii letnich 2018.

Opracowała: Barbara Dobosz