"Mini kino" w ramach programu Akademia Przyszłości

Opublikowano: poniedziałek, 30, kwiecień 2018

Dnia 25 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy I - III,  wzięli  udział w wydarzeniu pt. "Mini kino" w ramach programu Akademia Przyszłości. Celem tego wydarzenia było uświadomienie dzieciom działań różnych emocji. Wolontariuszki przygotowały film animowany pt. "W głowie się nie mieści", w którym pomysłodawca przedstawił emocje tj. (smutek, radość, gniew, odraza, strach). Film jest oparty na naukowych podstawach, dwóch znanych psychologów z University of California w Barkeley.  Popcorn, coca-cola, duży ekran w naszej "sali kinowej" oraz panująca fantastyczna atmosfera stworzyły idealny klimat do oglądania  seansu. Dzieci były zachwycone i chętnie prowadziły dyskusję na temat filmu i emocji, które przecież towarzyszą im na co dzień w życiu.

7majamini

Opracowała: Aleksandra Złomek