Drodzy rodzice, uczniowie i nauczyciele!

Opublikowano: niedziela, 10, grudzień 2017

Zakończyliśmy w tym tygodniu akcję „Szlachetna Paczka”! To dzięki Wam, udało się skompletować 7 dużych paczek. W paczkach znalazło się sporo artykułów spożywczych, chemii gospodarczej, kosmetyków, słodyczy, przyborów szkolnych, kocy, pościeli, ręczników , piłka, żelazko, perfumy itp., ale co najważniejsze udało się dzięki Waszej pomocy finansowej, zakupić potrzebną maskę do aparatu tlenowego i dwie pary zimowych butów dla ojca i syna potrzebującej rodziny.

Zapakowane pięknie i świątecznie paczki przez Panią Katarzynę Karczewską, zostały w dniu 9.12 zawiezione przez Panią Magdalenę Bednarską do magazynu w Piekarach Śląskich, a stamtąd trafią już bezpośrednio do potrzebującej rodziny. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób nas wspomogli w tej akcji. Bez Was nie udałoby się tego zorganizować.

DZIĘKUJEMY!

opracowała: Magdalena Bednarska