Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w klasie 2a

Opublikowano: wtorek, 27, czerwiec 2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 klas I – III rozpoczęło się o godzinie 10.00 na sali gimnastycznej Klasy 1a, 1b oraz 3a przygotowały występ artystyczny a p. dyrektor i wicedyrektor pogratulowały wszystkim dzieciom otrzymania promocji i życzyły wspaniałych wakacji. Po uroczystościach na sali gimnastycznej uczniowie klasy 2a wraz z rodzicami, babciami, dziadkami i młodszym rodzeństwem zeszli do sali zabaw, gdzie była przygotowana dla nich niespodzianka – Teatrzyk kukiełkowy – Po pięknym występie p. Kardasz, p. Pruszkow – Bańka, p. Strychalskiej, p. Małeckiego i państwa Nowakowskich odbyło uroczyste wręczenie świadectw. Każde dziecko zostało zaproszone na środek i z rąk wychowawczyni otrzymało świadectwo.

Rodzice nagradzali dzieci gromkimi brawami. Uczniowie w skupieniu przeczytali swoją ocenę opisową. Brawo - wychowawczyni była bardzo dumna z takiego zachowania swoich podopiecznych. Na zakończenie wychowawczyni przypomniała dzieciom o bezpieczeństwie podczas wakacji, życzyła udanego wypoczynku, pięknej pogody, niezapomnianych wrażeń i ochoczego powrotu do szkoły.
Do zobaczenia we wrześniu.

Tekst napisała Barbara Grzegorzewska, zdjęcia wykonała p. Błahut