I tydzień półkolonii letnich 2017

Opublikowano: czwartek, 13, lipiec 2017

W dniach od 26 do 30 czerwca 2017 roku odbył się w naszej szkole I turnus półkolonii. Uczestniczyło w nim 43 dzieci. Mieliśmy przepiękną pogodę, temperatura w słońcu dochodziła do 40C. Dlatego z wielką przyjemnością chodziliśmy na basen oraz klimatyzowanych pomieszczeń Multikina. Obejrzeliśmy: " Smerfy" i "Auta 3".
Przebojem okazał się piknik na Janowie Bolinie. Na zielonej trawie, pod drzewami świetnie spędziliśmy czas. Było tam wszystko to, co dzieci lubią najbardziej, czyli trawa, plac zabaw, boisko do gry w piłkę nożną oraz lody.
Na półkoloniach również nie zabrakło nauki, przez zabawę. Na warsztacie w Muzeum Historii Katowic po zwiedzeniu wystawy mieliśmy zajęcia plastyczne.

W Pracowni Zabawek mogliśmy zrobić swoją zabawkę.
Na półkoloniach było bardzo miło, radośnie, czas nam szybko mijał, a nasze głodne brzuszki po wszystkich wyprawach, karmiły niezastąpione Panie Kucharki. Dziękujemy!

I1

I2