Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Opublikowano: piątek, 27, czerwiec 2014

Najlepszym wynalazkiem dla wszystkich są wakacje!
Po dziesięciu miesiącach  codziennego chodzenia do szkoły, przygotowywania się do lekcji, odrabiania zadań, pisania kartkówek i sprawdzianów, przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. W piątek 27 czerwca 2014r. zakończył się rok szkolny 2013/2014. O godzinie ósmej uczniowie klas I-III żegnali się na dwa miesiące, potem uczniowie klas IV i V.
Najbardziej uroczyście odbyło się pożegnanie uczniów klas szóstych, którzy opuszczali nasze szkolne mury - zakończyli edukację w Szkole Podstawowej nr 36.
Była satysfakcja z dobrze spełnionego sześcioletniego obowiązku, łzy i ogromne wzruszenie. Absolwenci obiecali, że będą odwiedzać swoich nauczycieli i młodszych kolegów.
A my życzymy im, aby nowa szkoła spełniła ich oczekiwania - sukcesów i zadowolenia w zdobywaniu wiedzy.