Easter Competitions

Opublikowano: czwartek, 01, kwiecień 2021

Easter Competitions – wyniki wielkanocnych konkursów plastycznych

Easter Bunny

Uczniowie klas trzecich wzięli udział w konkursie „Easter Bunny – Zajączek wielkanocny” i napisanie prostych życzeń w języku angielskim. Zajączek mógł być wykonany dowolną techniką - narysowany, namalowany, wyklejany , mógł też być figurką przestrzenną.Jak zwykle nasi najmłodsi uczniowie wykazali się sporą kreatywnością!

Najlepsze prace należą do:

I miejsce – Daria Kolonko. kl 3a

II miejsce – Małgosia Jelonek kl. 3a

III miejsce – Martynka Gwóźdź kl. 3b

wyróżnienia: Filip Grzesiczak kl.3c i Sebastian Wilczak kl. 3c

Handmade Easter Ornament Competition

Klasy IV-VI, miały swoją wersję konkursu wielkanocnego. Wszyscy chętni uczniowie mogli wykonać własnoręcznie, dowolną ozdobę wielkanocną. Wymagane były też życzenia w języku angielskim. Tematyka pracy była dowolna – mógł to być zajączek, owieczka, kurczak, pisanka – była pełna swoboda twórcza!!!! Oto najlepsi w tej kategorii:

I miejsce – Zuzanna Lubos kl.4b

II miejsce – Adam Nowakowski kl.6a

III miejsce – Ada B. kl. 4a

wyróżnienia: Joanna K. kl.4a i Nadia Palarczyk kl.4b

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursach i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych!!!