SZKOLNA METAMORFOZA

Opublikowano: poniedziałek, 22, luty 2021

W czasie ferii zimowych miała miesce spontaniczna akcja pod hasłem: METAMORFOZA HOLU SZKOLNEGO.

Z inicjatywą wyszła grupa nauczycieli.Początkowo miał być wyremontowany tylko hol, ale jak to zwykle bywa, brakowało nam środków na zakup farb i narzędzi. Do akcji włączyli się rodzice. Spontanicznie zorganizowali dobrowolną składkę na ten cel. Nie spodziewaliśmy się tak szybkiego i efektywnego działania. Zbiórka przyniosła znacznie więcej niż się spodziewaliśmy, za co SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Nabraliśmy jeszcze więcej ochoty do pracy, więc remont został rozszerzony o korytarze przy sali gimnastycznej oraz przy sali komputerowej.  W tych trzech pomieszczeniach pomalowaliśmy ściany w stonowanych barwach, a szaro-bure filary stały się kolorowe, zyskując tym na urodzie. Na ścianch pojawiły się naklejki ścienne, a na podłodze przy sali gimnastycznej - gra podłogowa. Na korytarzach ustawiliśmy  kolorowe kanapy i  miękkie pufy. Ciągle nam było mało i z pomocą  fachową i finansową przyszli też nauczyciele. To pozwoliło na zakup kolejnych kolorowych puf i naklejek. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM BELFROM, którzy wspomogli nasze działania.

Spektakularną metamorfozę przeszły stare metalowe szafy, na których pojawiło się artystyczne malowidło wykonane przez mamę ucznia klasy 6a, PANIĄ MAGDALENĘ MODLIŃSKĄ. Dziękujemy Pani za zaangażowanie i poświęcenie wielu godzin pracy na  wymalowanie wszystkich szczegółów naszego "dekoru". Jesteśmy dumni z efektu Pani pracy.

BARDZO DZIĘKUJEMY również za nieocenioną pomoc naszemu PANU KONSERWATOROWI.

Mamy ogromną nadzieję, że efekt naszej pracy spodoba się wszystkim uczniom oraz innym osobom odwiedzającym naszą szkołę.

Drodzy uczniowie, dbajcie o to wszystko, by służyło Wam jak najdłużej!  A oto kolaże zdjęć z naszej metamorfozy:

20210222 180826

20210222 180558